Wtorek, 25 czerwca 2019 r.    Imieniny: Lucji, Wilhelma i Doroty
Czeka Cie chrzest dziecka, tez w razie przygotowan do I Komunii sw. dziecka - zajrzyj do Princess-Moda!!Przeslij kwiaty do najblizszej Ci osoby przez sprawdzona firme! Pol-Kwiat od wielu lat oferuje uslugi dla swoich klientów!!

Polkwiat: Kwiaty do Polski


Zrob przez internet, najlepiej zaraz, termin u polskiej dentystki!! Wygodnie, szybko i sprawnie!!


www.karstadt.de

Reklama


Kinderbetreuung_Aktion_Skyscraper_01_Muttertag

Na gorąco

Reklama

www.mydays.de

Kurs walut
European Central Bank

1 EUR = 3.9254 PLN
1 EUR = 1.2125 USD

Samotny, samotna??

www.iLove.de - Single der Woche

http://www.ilove.de - Single der Woche

Licznik     (Statystyki)

Odwiedziny gazety online od 30.04.2003
1332766

Reklama

blau.de Sei schlau, telefonier blau.
katalog stron

Reklama


Tickets für Klassik Veranstaltungen  online kaufen!

Data: 07.01.2010 Temat: Nowi inwestorzy w specjalnych strefach ekonomicznych


Rada Ministrów podjęła 5 stycznia br. decyzję o przyłączeniu nowych terenów do starachowickiej i łódzkiej specjalnej strefy ekonomicznej. Dzięki temu zatrudnienie w obu strefach zwiększy się o ok. 800 osób, a nowi inwestorzy zainwestują w sumie ponad 207 mln zł.


Zmienione rozporządzenie w sprawie łódzkiej SSE zwiększa granice tej strefy o ok. 20 ha. Pozwoli to m.in. na realizację dwóch inwestycji: Business Support Solutions S.A. w Łodzi i Ceramiki Paradyż sp. z o. o. w Opocznie.

Business Support Solutions, firma z branży usług finansowo-księgowych deklaruje zatrudnienie 220 osób i poniesienie nakładów inwestycyjnych w wysokości 0,6 mln zł. Producent płytek ceramicznych Ceramika Paradyż chce zainwestować na terenie Strefy 20 mln zł i zatrudnić 30 nowych pracowników. Ministerstwo Gospodarki przewiduje, że zmiana granic łódzkiej strefy w perspektywie kilku najbliższych lat przyczyni się do zatrudnienia ok. 615 osób w samej SSE i 154 w jej otoczeniu, co będzie miało duże znaczenie dla lokalnego rynku pracy.

W wyniku zmiany granic starachowickiej SSE do Strefy włączonych zostanie 15 ha w Ostrowcu Świętokrzyskim. Szacuje się, że objęcie Strefą tych terenów pozwoli utworzyć ok. 190 nowych miejsc pracy w samej Strefie i ok. 50 w zasięgu jej oddziaływania. W ramach omawianej zmiany granic włącza się również do Strefy niewielką powierzchnię gruntu w Puławach, niezbędną do zakończenia inwestycji już realizowanej w strefie starachowickiej przez Air Liquide Polska sp. z o. o.


(MG)

 travelchannel


Impressum  AGB Kontakt  O Kurierze  Prenumerata Cennik-(Internet)  Sklepik1&1 Mapa

Hosting i administracja