Środa, 20 lutego 2019 r.    Imieniny: Leona, Ludomira i Zenobiusza
Czeka Cie chrzest dziecka, tez w razie przygotowan do I Komunii sw. dziecka - zajrzyj do Princess-Moda!!Przeslij kwiaty do najblizszej Ci osoby przez sprawdzona firme! Pol-Kwiat od wielu lat oferuje uslugi dla swoich klientów!!

Polkwiat: Kwiaty do Polski


Zrob przez internet, najlepiej zaraz, termin u polskiej dentystki!! Wygodnie, szybko i sprawnie!!


www.karstadt.de

Reklama


Kinderbetreuung_Aktion_Skyscraper_01_Muttertag

Na gorąco

Reklama

www.mydays.de

Kurs walut
European Central Bank

1 EUR = 3.9254 PLN
1 EUR = 1.2125 USD

Samotny, samotna??

www.iLove.de - Single der Woche

http://www.ilove.de - Single der Woche

Licznik     (Statystyki)

Odwiedziny gazety online od 30.04.2003
1332766

Reklama

blau.de Sei schlau, telefonier blau.
katalog stron

Reklama


Regulamin:


Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego ogłoszenia w tym systemie jest własnością prywatną zgłoszeniodawcy. Webmasterzy, administratorzy i moderatorzy nie ponoszą za te treści odpowiedzialności.

Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego systemu mają prawo do zmiany lub usunięcia każdego ogłoszenia w dowolnej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez Twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

Skrypt tego systemu wykorzystuje cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Te cookies nie zawierają żadnych informacji, które podałeś i służą jedynie ułatwieniu korzystania z ogłoszeń. Adres e-mail jest wykorzystywany jedynie dla potwierdzenia podanych informacji oraz hasła (i dla przesłania nowego hasła, gdybyś zapomniał stare).

 

Jak odpowiedzieć na szyfrowane ogłoszenie matrymonialne z Kuriera ?

Jeżeli chcą Państwo odpowiedzieć na ogłoszenie matrymonialne umieszczone na naszych stronach, które nie ma telefonu, a jedynie numer szyfru - wtedy należy przesłać na adres redakcji Kuriera:
Gołębiowski,
Postfach 65 81 27,
22374 Hamburg

kopertę, na której obok adresu redakcji, po prawej stronie, w widocznym miejscu należy podać numer oferty. Do koperty włożyć karteczkę z krótką informacją o sobie i możliwością nawiązania kontaktu - najchętniej numerem telefonu. Przesłane odpowiedzi na oferty wysyłamy w dużej kopercie osobie, która ogłoszenie to nadała. Odpowiadający na ofertę matrymonialna nie ponosi żadnych kosztów, oprócz opłat przesyłki pocztowej (znaczka na kopercie).

Impressum  AGB Kontakt  O Kurierze  Prenumerata Cennik-(Internet)  Sklepik1&1 Mapa

Hosting i administracja