Poniedziałek, 27 maja 2019 r.    Imieniny: Augustyna, Juliana i Magdaleny
Czeka Cie chrzest dziecka, tez w razie przygotowan do I Komunii sw. dziecka - zajrzyj do Princess-Moda!!Przeslij kwiaty do najblizszej Ci osoby przez sprawdzona firme! Pol-Kwiat od wielu lat oferuje uslugi dla swoich klientów!!

Polkwiat: Kwiaty do Polski


Zrob przez internet, najlepiej zaraz, termin u polskiej dentystki!! Wygodnie, szybko i sprawnie!!


www.karstadt.de

Reklama


Kinderbetreuung_Aktion_Skyscraper_01_Muttertag

Na gorąco

Reklama

www.mydays.de

Kurs walut
European Central Bank

1 EUR = 3.9254 PLN
1 EUR = 1.2125 USD

Samotny, samotna??

www.iLove.de - Single der Woche

http://www.ilove.de - Single der Woche

Licznik     (Statystyki)

Odwiedziny gazety online od 30.04.2003
1332766

Reklama

blau.de Sei schlau, telefonier blau.
katalog stron

Reklama


Temat: Zdziwienia czyimś łgarstwem


Dziennik.pl: Polska prokuratura jest ślepa i głucha w sprawie katastrofy pod Smoleńskiem. Nie dostaje żadnych nowych dowodów. A prokurator, który przebywa w Rosji, nie jest dopuszczany do przesłuchań świadków.

Śledczy podejrzewają, że to efekt decyzji przełożonych ich rosyjskich kolegów. Prokuratorzy wojskowi, którzy prowadzą polskie śledztwo w sprawie katastrofy, wciąż nie mają dostępu do rosyjskich dowodów. Bezskutecznie wysłali trzeci wniosek o pomoc prawną do Rosji. Zwrócili się o oryginały taśm z rejestratora, który nagrywał rozmowy i dźwięki z kabiny pilotów. Do tej pory w materiałach polskiego śledztwa nie ma nawet stenogramu z nagrania z tego, co się wydarzyło w kabinie pilotów w ostatnich 30 minutach przed katastrofą. Jedyne, co polska prokuratura wojskowa uzyskała, to efekt prawie dwutygodniowej pracy na miejscu katastrofy i w Moskwie przy identyfikacji ciał pod dyktandem rosyjskich prokuratorów.

Zaś przebywający w Moskwie prokurator generalny RP Andrzej Seremet powiedział, że współpraca z Rosjanami jest doskonała.

Wtóruje mu drugi z wysokich polskich urzędników.

Etap dowodowy śledztwa dotyczącego tragedii smoleńskiej jest bliski zamknięcia. Do jego zakończenia potrzebne jest tylko potwierdzenie identyfikacji jednego głosu - powiedział w czwartek szef MSWiA Jerzy Miller, stojący na czele komisji wyjaśniającej okoliczności katastrofy Tu-154.

Ktoś tu łże ewidentnie. A przecież nie chodzi o to, że ktoś kogoś buja w kwestii całkowicie marginalnej.


Klincz
 
Nick:
Komentarz:
Impressum  AGB Kontakt  O Kurierze  Prenumerata Cennik-(Internet)  Sklepik1&1 Mapa

Hosting i administracja